Bezpłatna analiza.

Wystarczy że podasz nam niezbędna dane o zobowiązani ach a nasz doradca dokona bezpłatnej analizy

Dopasowanie oferty spłaty uciążliwych zobowiązań.

Po pozytywnej analizie przedstawimy dokładną ofertę całkowitej spłaty zobowiązań za pomocą kredytu bankowego

Całkowita spłata zobowiązań

Wolność finansowa i jedna mała rata miesięcznie Niskie oprocentowanie kredytu bankowego pozwoli uzyskać ratę dopasowaną do miesięcznego wynagrodzenia

Zostaw nam swoj kontakt

Nasi doradcy natychmiast do Ciebie odzwonia, a nastepnie przygotwuja najlpesza oferte!

11 LAT

na rynku

Prostsze niż myślisz

Konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej: Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Konsolidacja kredytów i chwilówek to często jedyny sposób na odzyskanie kontroli nad zadłużeniem i jego spłatę. Kredyt konsolidacyjny chwilówek to kredyt przeznaczony na spłatę bieżących zadłużeń, którego celem jest obniżenie miesięcznej kwoty zobowiązań poprzez wydłużenie okresu spłaty.

Konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej wymaga skorzystania z usług wyspecjalizowanej instytucji finansowej, gdyż banki nie udzielają kredytów bez zabezpieczenia, jak również nie oferują kredytów konsolidacyjnych na spłatę chwilówek. Fakt, iż kredyt konsolidacyjny jest udzielany przez firmę, a nie bank nie musi oznaczać niekorzystnych warunków jego spłaty. Przeciwnie, kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej 2023 to obecnie jeden z najlepszych sposobów na odzyskanie i kontroli nad domowym budżetem.

SPRAWDŹ W CZYM MOŻEMY CI POMÓC

Pomagamy w spłacie poniższych zobowiązań:

Chwilówki

 

Spłata wszystkich zobowiązań poza bankowych tj. chwilówek, pożyczek poza bankowych, kart kredytowych w firmach poza bankowych.

ZUS/US

Spłata wszelkiego rodzaju zadłużeń w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i Urzędzie Skarbowym.

ZAJĘĆ KOMORNICZYCH

Spłata zadłużeń komorniczych

KREDYTÓW / POŻYCZEK

Spłata kredytów bankowych, limitów w koncie osobistym, kart kredytowych.

O FIRMIE

Czym charakteryzuje się kredyt konsolidacyjny chwilówek ?

Pod względem mechanizmu działania konsolidacja chwilówek, czy też konsolidacja kredytów i chwilówek odbywa się na takich samych zasadach, jak konsolidacja zobowiązań bankowych. Różnicę w tym zakresie stanowi możliwość uzyskania finansowania bez zabezpieczeń.

Na rynku funkcjonuje wiele podmiotów specjalizujących się w udzielaniu pomocy finansowej osobom i firmom bez zdolności kredytowej. Nie zawsze posługują się one jasnymi zasadami i czytelnymi umowami, dlatego decydując się na kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej warto skorzystać z pomocy zaufanej instytucji.

Firma POMOC FINANSE od lat z powodzeniem wspiera klientów poszukujących sposobu na wyjście z zadłużenia. Pomagamy w konsolidacji chwilówek w jeden kredyt z jedną ratą dopasowaną do Twoich aktualnych możliwości finansowych.  

  • +

    Kredytow

  • +

    Klientow


Konsolidacja chwilówek: Warszawa i okolica

Jesteśmy firmą z Warszawy. Obsługujemy klientów z całej Polski. Pomagamy osobom w trudnej sytuacji finansowej:

  • pozyskać środki na spłatę bieżących zobowiązań,
  • uzyskać korzystne warunki kredytowe – kredyty konsolidacyjny ze stałym oprocentowaniem,
  • uzyskać dodatkową gotówkę na dowolny cel,
  • obniżyć miesięczną wysokość zobowiązań do jednej, łatwej do spłacania raty.

Tak działa konsolidacja kredytów i chwilówek, którą możemy przeprowadzić. Dzięki bardzo dobrej znajomości branży finansowej Eksperci POMOC FINANSE pomagają osobom prywatnym oraz przedsiębiorcom w uzyskaniu finansowania w postaci kredytu konsolidacyjnego na spłatę chwilówek. Pozostajemy do dyspozycji wszystkich, którzy ze względu na posiadane zobowiązania pozabankowe i/lub brak zdolności kredytowej nie mogą się starać o uzyskanie kredytu konsolidacyjnego w banku. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.


Skontaktuj sie +48 500 362 352

Udzielimy Ci wiecęcej informacji od naszych specjalistów