Bezpłatna analiza.

Wystarczy że podasz nam niezbędna dane o zobowiązani ach a nasz doradca dokona bezpłatnej analizy

Dopasowanie oferty spłaty uciążliwych zobowiązań.

Po pozytywnej analizie przedstawimy dokładną ofertę całkowitej spłaty zobowiązań za pomocą kredytu bankowego

Całkowita spłata zobowiązań

Wolność finansowa i jedna mała rata miesięcznie Niskie oprocentowanie kredytu bankowego pozwoli uzyskać ratę dopasowaną do miesięcznego wynagrodzenia

Zostaw nam swoj kontakt

Nasi doradcy natychmiast do Ciebie odzwonia, a nastepnie przygotwuja najlpesza oferte!

11 LAT

na rynku

Prostsze niż myślisz

Alior Bank czy Credit Agricole: Ile będzie Cię kosztować kredyt konsolidacyjny?

Coraz większa liczba konsumentów posiada więcej niż jedno zobowiązanie finansowe. Kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, zadłużenie karty kredytowej, zakup sprzętu AGD na raty – wszystkie te zobowiązania wymagają regularnej spłaty, co wiąże się z koniecznością wydatkowania co miesiąc dużych sum pieniędzy i ryzykiem utraty płynności finansowej. Z tego powodu osoby posiadające liczne zobowiązania poszukują alternatywy, która pozwoli na terminową i dogodną spłatę wszystkich zadłużeń.

Kredyt konsolidacyjny to kredyt przeznaczony na spłatę bieżących zadłużeń, którego celem jest obniżenie miesięcznej kwoty zobowiązań przez wydłużenie okresu spłaty. Korzystając z kredytu konsolidacyjnego zamieniamy kilka wysokich rat, na jedną niższą, tym samym zmniejszając ryzyko na popadnięcie w spiralę zadłużenia.

SPRAWDŹ W CZYM MOŻEMY CI POMÓC

Pomagamy w spłacie poniższych zobowiązań:

Chwilówki

 

Spłata wszystkich zobowiązań poza bankowych tj. chwilówek, pożyczek poza bankowych, kart kredytowych w firmach poza bankowych.

ZUS/US

Spłata wszelkiego rodzaju zadłużeń w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i Urzędzie Skarbowym.

ZAJĘĆ KOMORNICZYCH

Spłata zadłużeń komorniczych

KREDYTÓW / POŻYCZEK

Spłata kredytów bankowych, limitów w koncie osobistym, kart kredytowych.

O FIRMIE

Alior Bank: Kredyt Konsolidacyjny Kalkulator

Jednym z banków, które oferują możliwość konsolidacji zadłużenia jest Alior Bank. Zastanawiasz się, ile będzie Cię kosztować kredyt konsolidacyjny w tym banku? Odpowiedź na to pytanie dostarczy kalkulator. Alior Bank Kredyt Konsolidacyjny Kalkulator to narzędzie, dzięki któremu możesz oszacować wysokość miesięcznej raty uwzględniając:

 • wysokość konsolidowanej kwoty (do 200 000 zł),
 • możliwość uzyskania dodatkowej gotówki,
 • okres spłaty (do 10 lat).
 • +

  Kredytow

 • +

  Klientow


Credit Agricole: Kredyt Konsolidacyjny Kalkulator

Drugim z banków oferujących możliwość konsolidacji dotychczasowych zadłużeń jest Credit Agricole. Kredyt Konsolidacyjny Kalkulator w Credit Agricole to narzędzie, które umożliwi Ci określenie wysokości miesięcznej raty, przy uwzględnieniu:

 • wysokości konsolidowanej kwoty (do 150 000 zł),
 • możliwość uzyskania dodatkowej gotówki na dowolny cel,
 • liczby rat (możliwość rozłożenia spłaty należności na 120 rat, co przekłada się na dziesięcioletni okres kredytowania).

Kredyt Konsolidacyjny Kalkulator: O czym pamiętać korzystając z narzędzia?

Rozważając możliwość konsolidacji dotychczasowych zobowiązań należy pamiętać o kilku ważnych aspektach. To przede wszystkim maksymalna wysokość zadłużenia, które możemy „spakować” w dany kredyt konsolidacyjny. Jeśli w ramach konsolidacji planujemy zaciągnąć dodatkowe zobowiązanie, trzeba pamiętać o tym, że kwoty zadłużenia i kredytu są ze sobą ściśle powiązane. To ile dodatkowej gotówki na dowolny cel uzyskamy zależy od wysokości naszych dotychczasowych zadłużeń.

Konsolidacja to rozwiązanie, z którego mogą skorzystać wyłącznie osoby posiadające zobowiązania w innych bankach. Zobowiązania pozabankowe nie są objęte konsolidacją, ale na ich spłatę w możemy przeznaczyć gotówkę, którą pozyskamy w ramach kredytu konsolidacyjnego.


Skontaktuj sie +48 500 362 352

Udzielimy Ci wiecęcej informacji od naszych specjalistów