Bezpłatna analiza.

Wystarczy że podasz nam niezbędna dane o zobowiązani ach a nasz doradca dokona bezpłatnej analizy

Dopasowanie oferty spłaty uciążliwych zobowiązań.

Po pozytywnej analizie przedstawimy dokładną ofertę całkowitej spłaty zobowiązań za pomocą kredytu bankowego

Całkowita spłata zobowiązań

Wolność finansowa i jedna mała rata miesięcznie Niskie oprocentowanie kredytu bankowego pozwoli uzyskać ratę dopasowaną do miesięcznego wynagrodzenia

Zostaw nam swoj kontakt

Nasi doradcy natychmiast do Ciebie odzwonia, a nastepnie przygotwuja najlpesza oferte!

11 LAT

na rynku

Prostsze niż myślisz

Pożyczki bez zdolności kredytowej z komornikiem

Toczące się przeciwko Tobie postępowanie komornicze wpływa niekorzystnie na Twoją zdolność kredytową. Dla banków jest jednoznacznym sygnałem, że jako wnioskodawca nie jesteś w stanie spłacać zobowiązania wraz z odsetkami w terminach określonych w przyjętym harmonogramie. W praktyce oznacza to negatywne rozpatrzenie wniosku o kredyt i jego odrzucenie. Co możesz w takiej sytuacji zrobić?

Osoby bez zdolności kredytowej, przeciwko którym toczy się postępowanie komornicze muszą się liczyć z trudnościami w pozyskaniu finansowania zewnętrznego. Nie oznacza to jednak, iż uzyskanie pożyczki na preferencyjnych warunkach będzie niemożliwe.

SPRAWDŹ W CZYM MOŻEMY CI POMÓC

Pomagamy w spłacie poniższych zobowiązań:

Chwilówki

 

Spłata wszystkich zobowiązań poza bankowych tj. chwilówek, pożyczek poza bankowych, kart kredytowych w firmach poza bankowych.

ZUS/US

Spłata wszelkiego rodzaju zadłużeń w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i Urzędzie Skarbowym.

ZAJĘĆ KOMORNICZYCH

Spłata zadłużeń komorniczych

KREDYTÓW / POŻYCZEK

Spłata kredytów bankowych, limitów w koncie osobistym, kart kredytowych.

O FIRMIE

POMOC FINANSE: Pomagamy w uzyskaniu pożyczki bez zdolności kredytowej z komornikiem

Eksperci POMOC FINANSE wspierają wszystkich, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej:

  • konsumentów, którzy z różnych względów wpadli w spiralę zadłużenia,
  • osoby potrzebujące środków finansowych na dowolny cel,
  • przedsiębiorców borykających się z zadłużeniem w ZUS i US.

To co nas wyróżnia, to przede wszystkim możliwość pomocy osobom i firmom, które ze względu na postępowanie komornicze nie mogą liczyć na wsparcie sektora bankowego, ani inwestorów zewnętrznych.

Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie finansów, które pozwalają nam swobodnie nawigować w morzu ofert kredytów i pożyczek, przy jednoczesnym zachowaniu dogodnych warunków zaciągania zobowiązań. Dogodne warunki, przez które rozumiemy raty możliwe do spłaty oraz odpowiednio długi okres kredytowania to podstawa do oddłużenia osób, które poszukują pożyczki bez zdolności kredytowej w celu spłaty bieżących zobowiązań i naprawy historii kredytowej. Pożyczki na innych warunkach tylko napędzają spiralę zadłużenia i utrudniają terminową spłatę zobowiązań.  

  • +

    Kredytow

  • +

    Klientow


Potrzebujesz pomocy finansowej? Sprawdź naszą ofertę!

Potrzebne Ci środki finansowe na wyjście z zadłużenia? Nową inwestycję? Potrzebujesz pieniędzy na bieżące opłaty? Jesteś we właściwym miejscu! Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Eksperci POMOC FINANSE z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w pozyskaniu niezbędnych środków finansowych na korzystnych warunkach.

Naszym celem jest spieranie osób znajdujących się w trudnych sytuacjach finansowych. Zależy nam na tym, żeby nasi Klienci korzystali z usług wysokiej jakości. Dlatego też dysponujemy zrozumiałymi i przejrzystymi umowami bez kosztów ukrytych.


Skontaktuj sie +48 500 362 352

Udzielimy Ci wiecęcej informacji od naszych specjalistów