Bezpłatna analiza.

Wystarczy że podasz nam niezbędna dane o zobowiązani ach a nasz doradca dokona bezpłatnej analizy

Dopasowanie oferty spłaty uciążliwych zobowiązań.

Po pozytywnej analizie przedstawimy dokładną ofertę całkowitej spłaty zobowiązań za pomocą kredytu bankowego

Całkowita spłata zobowiązań

Wolność finansowa i jedna mała rata miesięcznie Niskie oprocentowanie kredytu bankowego pozwoli uzyskać ratę dopasowaną do miesięcznego wynagrodzenia

Zostaw nam swoj kontakt

Nasi doradcy natychmiast do Ciebie odzwonia, a nastepnie przygotwuja najlpesza oferte!

11 LAT

na rynku

Prostsze niż myślisz

Pożyczki prywatne dla zadłużonych bez zdolności kredytowej

Pozytywna ocena zdolności kredytowej jest warunkiem uzyskania finansowania udzielanego przez bank – kredytu gotówkowego, hipotecznego, na zakup samochodu. W sytuacji, w której Twoja zdolność kredytowa zostanie oceniona negatywnie bank odmówi Ci kredytu. Co dalej?

Alternatywą dla kredytów bankowych są pożyczki prywatne dla zadłużonych bez zdolności kredytowej oraz duże pożyczki pozabankowe bez zdolności kredytowej. W POMOC FINANSE specjalizujemy się w pomocy klientom w trudnych sytuacjach finansowych, w szczególności osobom bez zdolności kredytowej oraz osobom, których zdolność kredytowa została oszacowana na bardzo niskim poziomie. Nasi Specjaliści pomagają w pozyskaniu finansowania na dowolny cel:

 • spłatę dotychczasowego zadłużenia,
 • inwestycję,
 • bieżące koszty gospodarstwa domowego.
SPRAWDŹ W CZYM MOŻEMY CI POMÓC

Pomagamy w spłacie poniższych zobowiązań:

Chwilówki

 

Spłata wszystkich zobowiązań poza bankowych tj. chwilówek, pożyczek poza bankowych, kart kredytowych w firmach poza bankowych.

ZUS/US

Spłata wszelkiego rodzaju zadłużeń w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i Urzędzie Skarbowym.

ZAJĘĆ KOMORNICZYCH

Spłata zadłużeń komorniczych

KREDYTÓW / POŻYCZEK

Spłata kredytów bankowych, limitów w koncie osobistym, kart kredytowych.

O FIRMIE

Duże pożyczki pozabankowe bez zdolności kredytowej: Co nas wyróżnia?

Klienci bez zdolności kredytowej od dawna korzystają ze „wsparcia” sektora pozabankowego zaciągając wiele drobnych zobowiązań na niekorzystnych warunkach (tzw. wysoki procent). Duże pożyczki pozabankowe bez zdolności kredytowej pozwalają na realizację planowanego przedsięwzięcia, przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum ryzyka popadnięcia w spiralę zadłużenia. Standardowe pożyczki prywatne dla zadłużonych bez zdolności kredytowej są ograniczone pod względem maksymalnej możliwej do uzyskania kwoty finansowania zewnętrznego. W konsekwencji osoby poszukujące finansowania zaciągają po kilka, a nawet kilkanaście pożyczek tego typu, aby zebrać niezbędne środki pieniężne. Dzięki dużym pożyczkom uzyskujemy potrzebne środki, a zadłużenie spłacamy w ramach jednej raty.

Jako specjaliści finansowi wspieramy Klientów bez zdolności kredytowej w pozyskiwaniu:

 • pożyczek prywatnych,
 • dużych pożyczek.

Skupiamy się przede wszystkim na pomocy w wyjściu z trudnej sytuacji, którą możemy udzielić proponując konsolidację zobowiązań pozabankowych w ramach dużej pożyczki, której celem – podobnie jak kredytu konsolidacyjnego – jest zapewnienie środków na spłatę bieżących należności, przy jednoczesnym obniżeniu raty, co jest możliwe dzięki wydłużeniu okresu spłaty.

Osoby zainteresowane możliwością pozyskania środków finansowych bez zdolności kredytowej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Eksperci POMOC FINANSE odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w pozyskaniu niezbędnych środków.  

 • +

  Kredytow

 • +

  Klientow

Skontaktuj sie +48 500 362 352

Udzielimy Ci wiecęcej informacji od naszych specjalistów